Dystrybutor Mitsubishi Electric

Mitsubishi – panele operatorskie, sterowniki i inne

Jesteśmy dystrybutorem Mitsubishi Electric – lidera w produkcji urządzeń do automatyzacji procesów przemysłowych. Firma powstała w 1921 r., rozpoczynając swoją przygodę od produkcji wentylatorów elektrycznych. Dzisiaj, proponując nowoczesne rozwiązania technologiczne, pomaga rozwijać przedsiębiorstwa działające w sektorze przemysłowym. Firma Mitsubishi oferuje urządzenia do automatyzacji procesów wytwórczych. Dzięki nim przedsiębiorstwo zwiększa wydajność produkcji, a także zmniejsza liczbę pracowników niezbędnych do jego nadzorowania.

Przegląd oferty Mitsubishi Electric:

Roboty przemysłowe Mitsubishi

W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane rozwiązania dla swojego zakładu.

Oferujemy roboty przemysłowe Mitsubishi. Takie maszyny doskonale sprawdzają się w przypadku złożonych procesów produkcyjnych. Wyróżniają się solidną konstrukcją i atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości urządzenia. Są chętnie wykorzystywane m.in. w przemyśle spożywczym czy samochodowym. Dzięki nowoczesnej technologii maszyny te znacząco przyspieszają proces wytwórczy.

Jesteśmy również dystrybutorem takich urządzeń jak:

  • przetwornice częstotliwości,
  • graficzne pulpity operatorskie,
  • sterowniki,
  • wzmacniacze i silniki Serwo
  • aparatura niskiego napięcia,
  • platforma automatyki iQ.

Postaw na inteligentne rozwiązania!

Dostępne w naszej ofercie urządzenia sprawiają, że praca przebiega szybciej i wydajniej, a wytworzone produkty przedstawiają wysoką jakość. Postaw na inteligentne rozwiązania, które sprawią, że Twoje przedsiębiorstwo stanie się realną konkurencją na rynku!