aparatura nisko napięciowa

Wzmacniacze i silniki Serwo:

Wzmacniacze i silniki Serwo

Serwonapędy są wykorzystywane głównie na wszelkiego rodzaju liniach produkcyjnych, w wielu gałęziach przemysłu. Urządzenia marki Mitsubishi charakteryzują się wysoką wydajnością oraz intuicyjną obsługą, które wpływają korzystnie na ich popularność na rynku. Serwonapędy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają najwyższe światowe standardy.

Pełny system serwonapędu składa się ze sterownika PLC, serwowzmacniacza oraz silnika serwo.

Zalety serwonapędów Mitsubishi

Serwonapędy proponowane przez Mitsubishi Electric współdziałają z szeroko dostępnymi komponentami. Dzięki temu ich montaż jest szybki i prosty. Odpowiednie oprogramowanie umożliwia natomiast sprawne uruchomienie maszyny i natychmiastowe rozpoczęcie jej działania. Serwonapędy nie tylko zwiększają wydajność produkcji, ale również poprawiają bezpieczeństwo całego procesu. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór modeli serwowzmacniaczy i silników serwo – pomożemy wybrać Ci najlepiej odpowiadający bieżącym potrzebom przedsiębiorstwa.

Serwowzmacniacze nowej generacji

W naszej ofercie znajdziesz serwowzmacniacze MR-J4 i MR-J5 najnowszej generacji. Urządzenia wchodzące w skład tej serii wyposażone są w takie funkcje jak zaawansowany system tłumienia drgań oraz automatyczne dostrajanie w czasie rzeczywistym. Czas pozycjonowania takich serwonapędów jest skrócony do minimum, a instalacja jest mocno uproszczona. Urządzenia są wyposażone także w funkcję diagnostyki procesu użytkowania, która na bieżąco monitoruje stan poszczególnych elementów.