Sterowniki PLC Mitsubishi to uniwersalne urządzenia służące do sterowania pracą maszyn. Wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu takich jak:

  • energetyczny,
  • spożywczy,
  • chemiczny,
  • transportowy,
  • maszynowy.

Sterowniki zapewniają wysoką wydajność działania. Urządzenie przyjmuje sygnały z czujników, gromadzi dane i na ich podstawie wykonuje zadania zaprogramowane przez użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele kompaktowe, jak i modułowe. Są to dwa główne rodzaje sterowników, spośród których możesz wybrać odpowiednie dla potrzeb swojej firmy urządzenie. Firma Mitsubishi to jeden z wiodących producentów sterowników PLC na świecie.

Modułowe sterowniki PLC

Modułowe sterowniki PLC pozwalają użytkownikowi na swobodne łączenie jednostek centralnych, układów komunikacji i modułów funkcji specjalnych. Dzięki tak daleko idącej swobodzie możliwe jest skonstruowanie najodpowiedniejszej kombinacji. Sterowniki są szybkie i odporne na awarie.

Kompaktowe sterowniki PLC

Kompaktowe sterowniki PLC szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku niewielkich maszyn. Charakteryzują się niską ceną oraz łatwością ich aplikacji.

Programowanie sterowników

Zajmujemy się także programowaniem sterowników. Działanie polega na opracowywaniu i optymalizacji algorytmów, by działały zgodnie z życzeniem danego klienta. Nasze usługi obejmują również diagnostykę urządzeń w przypadku jakichkolwiek błędów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Znajdują się w niej również inne urządzenia marki Mitsubishi, m.in. aparaturę niskonapięciową.