aparatura nisko napięciowa

Przetwornice częstotliwości:

Przetwornice częstotliwości

Przemienniki częstotliwości, które znajdziesz w naszej ofercie, to najwyższej klasy urządzenia sterujące silnikiem maszyny poprzez zmianę częstotliwości i napięcia jego zasilania. Firma Mitsubishi, której jesteśmy dystrybutorem, stawia tylko na innowacyjne technologie – wszystko po to, by zapewnić Ci bezpieczeństwo, komfort i wymierne korzyści z montażu urządzeń.

Falowniki Mitsubishi są zgodne z wszystkimi obecnie obowiązującymi normami jakości, co poświadczone jest odpowiednimi certyfikatami. Wyposażone są w nowatorskie rozwiązania takie jak rzeczywiste bezczujnikowe sterowanie wektorowe.

Po co inwestować w przemienniki częstotliwości?

Instalacja wysokiej jakości przemienników częstotliwości ma korzystny wpływ na wydajność procesu wytwórczego, jego szybkość i opłacalność. Montaż falowników zapewnia oszczędność energii, a tym samym pomaga chronić środowisko naturalne i zmniejszać koszty produkcji. Inne korzyści z montażu przetwornic częstotliwości to m.in.:

  • poprawa wydajności systemu,
  • możliwość inteligentnego sterowania silnikiem,
  • redukcja szczytowego zużycia prądu,
  • poprawa kontroli nad systemem.

Wybór odpowiedniego modelu falownika Mitsubishi

Aby urządzenie było funkcjonalne, musi zostać odpowiednio dopasowane do konkretnego silnika. Wybierając odpowiedni model falownika Mitsubishi, należy zwrócić uwagę na parametry silnika, rodzaj obciążenia, wymiary i dodatkowe akcesoria.

W naszej ofercie znajdują się także inne urządzenia do zautomatyzowania procesu produkcji. Proponujemy m.in. serwonapędy. Zapraszamy!